ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın Ahmet Emre BİLGİLİ ve Genel Müdürlerimiz İlimizde Ziyaret ve İncelemelerde Bulundular

     Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın Ahmet Emre BİLGİLİ,  Genel Müdürlerimiz Sayın Bilal TIRNAKÇI,  Sayın  Celil GÜNGÖR,  Sayın Bülent ÇİFTÇİ, ve Daire Başkanları Sayın Fatih KUZU ve Sayın Tuba KORKMAZ Çorum’da bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundular.
Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın Ahmet Emre BİLGİLİ ve Genel Müdürlerimiz İlimizde Ziyaret ve İncelemelerde Bulundular

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü ziyaret eden Heyet, Çorum’da eğitim çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

     Milli Eğitim Bakanlığı YEĞİTEK Genel Müdürü Sayın Bilal TIRNAKÇI, Müdürlüğümüz Konferans Salonunda İl merkezindeki Okul Müdürlerine  “Bilgi Güvenliği ve Güvenli  İnternet Kullanımı” konusunda bir konferans verdi.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK konferans öncesinde Sayın Müsteşarımızı ve Genel Müdürlerimizi İlimizde Misafir etmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, YEĞİTEK Genel Müdürü Sayın Bilal TIRNAKÇI’nın paylaşacağı bilgilerin önemli olduğuna dikkat çekti. Ayrıca 28 Aralıkta Sayın Bakanımız İsmet YILMAZ’ın İlimize geleceği haberini paylaştı. 

     Milli Eğitim Bakanlığı YEĞİTEK Genel Müdürü Sayın Bilal TIRNAKÇI Bakanlık olarak yaptıkları çalışmalar hakkından bilgi verirken özellikle FATİH Projesi kapsamında Çorum’da yapılan çalışmaların çok iyi durumda olduğunu belirttiği konuşmasında: “Önümüzdeki dönemde öğretmen ve öğrencilerimize tablet bilgisayar yerine laptop vermeyi amaçlıyoruz. Günümüzde internet kullanırken dikkatli olunmazsa pek çok tehlike ile karşılaşabiliriz. Bu konuda başta öğretmenlerimize ve ailelere çocuklarımızı bu tehlikelerden uzak tutmak için önemli sorumluluklar düşmektedir.” dedi.

20-12-201720-12-201720-12-201720-12-201720-12-201720-12-201720-12-201720-12-2017

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.