ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Merkezde Görev Yapan İngilizce Öğretmenlerimiz ile Zümre Öğretmenler Toplantısı Gerçekleştirildi

Merkezde Görev Yapan İngilizce Öğretmenlerimiz ile Zümre Öğretmenler Toplantısı Gerçekleştirildi

İL MEM SARI başkanlığında, ilimizin genelini kapsayan zümre öğretmenler toplantıları kapsamında merkezde görev yapan 13.grup 257 İngilizce öğretmenimizin katılımları ile zoom üzerinden gerçekleştirildi.

Uzaktan eğitim sürecinde yapılan faaliyetler ve yaşanan sıkıntıların ana gündemi oluşturduğu toplantıda EBA TV'nin aktif olarak takip edilmesi pandemi sürecinde öğrencilerimize yapılan ve yapılacak etkinlikler gibi birçok konuda değerlendirmelerde bulunuldu.

SARI " İnsanların geleceğe umutla bakmasında öğretmenlerin çok büyük bir değeri var. Sizler toplumu aydınlatan, yol gösterensiniz. Bu süreçte gözden çıkaracağımız hiçbir ferdimiz yok. Gün fedakarlık günü olup, devletimizin yükünü hafifletme bizim sorumluluğumuzdur. Moralimizi bozmadan hedeflerimize ve hayallerimize doğru adım adım ilerlemeye devam edeceğiz" dedi.

İl Müdür Yardımcımız Ayhan GEYLANİ, LGS ve YKS 2020 değerlendirmesinde bulunarak matematik dersinin Türkiye geneli ve il geneli ortalama durumları hakkında bilgilendirmeler yaptı.

 İL MEM SARI, tüm öğretmenlerimize teşekkür edip, çalışmalarında başarılar dileyerek toplantıya son verildi.

29-12-202029-12-2020

29-12-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.