ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Merkez İlçe Eğitim Kurum Müdürleri Toplantısı Yapıldı

     İl Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda yapılan toplantıda I. kanaat döneminin değerlendirilmesi yapılarak II. kanaat dönemi için hedefler görüşüldü.
Merkez İlçe Eğitim Kurum Müdürleri Toplantısı Yapıldı

     Toplantının başında İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK I. dönemin önemli çalışmalarla ve güzelliklerle bittiğini belirterek, II. dönemin de aynı güzellik ve başarılarla bitmesi temennisinde  bulundu.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK: “Bir çok faaliyet, bir çok proje çalışması yapılıyor. Ancak yarın bugünden daha iyi olmalıdır. Bulunduğumuz konumun, makamın sorumluğunu bilerek çalışmak zorundayız. Sorunlarımız olabilir ancak bizler çözümün bir parçası olmalıyız.  Yaptığımız işi aşkla, şevkle yapmalıyız.  Bakanlığımızın hedefleri doğrultusunda gereken çalışmaları tam ve eksiksiz yapmalıyız. Geçen zamanın telafisi olmuyor.

     Yarınımızı emanet edeceğimiz gençlerimizi vatanını, milletini, dinini, bayrağını seven bireyler olarak yetiştirmek için çalışmalıyız. Akademik başarının yanında gençlerimizin yeteneklerini gün yüzüne çıkarmak için sosyal, kültürel, sportif faaliyetlere ağırlık vermeliyiz. 

     Mültecilerin entegrasyonu ile ilgili olarak Türkçe kurslarına katılmalarını sağlamalıyız. İkinci dönemin daha güzel ve daha başarılı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

02-02-201802-02-201802-02-201802-02-2018

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.