ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Masa Tenisinde Dünya İkincisi Olan Merve Peker Ödüllendirildi.

Masa Tenisinde Dünya İkincisi Olan Merve Peker Ödüllendirildi.

İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Kadir SÖNGÜT, Down Sendromlular Masa Tenisi Dünya Şampiyonasında dünya ikincisi olan Zübeyde Hanım Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğrencisi Merve PEKER’i tebrik ederek ödüllendirdi.

 

İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Kadir SÖNGÜT, Okul Müdür Yardımcısı Elvan TUTUŞ, Beden Eğitimi Öğretmeni Özgür AKMAN, Okul Aile Birliği Başkanı Mustafa HASTAOĞLU ve özel öğrencimiz Merve PEKER’i başarılarından dolayı tebrik etti. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazırız diyen İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Kadir SÖNGÜT, Özel öğrencimiz Merve PEKER’den gelecek yıl da dünya şampiyonluğu beklediğini söyleyerek ödülünü takdim etti ve başarılar diledi.

 

Zübeyde Hanım Gençlik Spor Kulübü öğrencisi Merve PEKER:

2013 yılında Özel Sporcular Federasyonu ve Özel Sporcular Eğitim Rehabilitasyon Derneğinin düzenlediği şampiyonalarda Türkiye ikincisi,

2014 yılında Belçika’nın Anwers şehrinde düzenlenen özel olimpiyatlarda Avrupa şampiyonu,

2015 yılında Türkiye Şampiyonu olarak Güney Afrika’da düzenlenen Down Sendromlular Dünya Şampiyonasında çift bayanlarda dünya ikincisi oldu.

11-12-2015

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.