ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Lise Müdürlerimiz İle Yüz Yüze Eğitim Öncesi Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Lise Müdürlerimiz İle Yüz Yüze Eğitim Öncesi Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

İL MEM SARI ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürlerimiz ile 1 Mart tarihinde yüz yüze eğitime başlanması planlanan; Ortaöğretim, Mesleki Eğitim, İmam Hatip Lisesi müdürleri ve pansiyondan sorumlu müdür yardımcılarımız ile çevrimiçi bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Yapılan toplantıya Mesleki Eğitimden Sorumlu Şube Müdürü Ahmet ÇAYLAK, Ortaöğretim Kurumlarından Sorumlu Şube Müdürü Hacı Hüseyin ASAR, Taşımalı Eğitimden Sorumlu Şube Müdürü Kutluhan CÜCE ve Din Öğretiminden Sorumlu Şube Müdürü Ömer TAŞPINAR katılarak 1 Mart 2021 tarihinde başlayacak olan yüz yüze eğitim ile ilgili okul müdürlerimize ve müdür yardımcılarımıza yüz yüze sınavlar, pansiyonların durumları, taşımalı öğrenciler gibi birçok güncel konularda bilgilendirmelerde bulundular.

Hassas ve dinamik süreçten geçtiklerini dile getiren SARI, "Salgına karşı alınması gereken tüm tedbirleri harfiyen uygulayacağız. Süreci sağlıklı bir şekilde yürüterek evlatlarımızın önce sağlıklarını gözeterek, eğitim faaliyetlerini devam ettireceğiz" dedi.

Programa katılan şube müdürleri ve okul müdürlerimize teşekkür eden SARI, çalışmalarında başarılar diledi.

25-02-202125-02-202125-02-2021

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.