ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LGS Hazırlık ve Planlama Toplantısı Gerçekleştirildi

LGS Hazırlık ve Planlama Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Milli Eğitim Müdürü Abdullah Kodek başkanlığında merkez ortaokul müdürlerinin katılımlarıyla LGS hazırlık ve planlama toplantısı gerçekleştirildi. Yapılan toplantıda: Müdürlüğümüz tarafından uygulanan LGS kazanım değerlendirme uygulamasının psikometrik özelliklerinin incelenmesi, 8.sınıf öğrencilerine yönelik mesleki rehberlik uygulamaları, kariyer günleri, başarı izleme uygulamaları, öğrenci-öğretmen-veli bilgilendirme süreçleri, okul LGS hazırlık planı oluşturma, Destekleme ve Yetiştirme Kursları, rehberlik servislerinin etkin ve verimli bir şekilde yararlanılması gibi birçok konuda değerlendirmelerde bulunuldu.

Abdullah Kodek "5 Haziran 2022 tarihinde yapılacak olan Liselere Geçiş Sınavı sürecine ilişkin milli eğitim olarak hazırlık, planlama ve değerlendirme ile her türlü hazırlığımızı gerçekleştiriyoruz. Öğrencilerimiz planlı ve programlı olarak çalışmalarına devam etsin. Biz evlatlarımıza her türlü desteği sağlamaya hazırız." açıklamasında bulundu.

11-02-202211-02-202211-02-2022

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.