ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Laçin’de Engelli Kursiyerlerimiz Eserlerini Sergiledi

Engelliler Haftası nedeniyle Laçin Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile Özel Çorum Bakım Merkezi işbirliğinde yılsonu sergisi açıldı.
Laçin’de Engelli Kursiyerlerimiz Eserlerini Sergiledi

Yetişkinlere yönelik açılan 23 ayrı kursa katılan engellilerin hazırladığı ürünlerin sergilendiği sergi açılışı Laçin İlçe Kaymakamı Sayın Mehmet ERHAN, Belediye Başkanı Sayın Ünal GEVŞEK Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK ve Laçin İlçe Protokol üyeleri ile davetlilerin katılımları ile gerçekleştirildi.

Bakım merkezinde hayatlarını sürdüren kursiyerlerin kabiliyetlerini sergiledikleri, el emeği ve göz nuru eserlerinin görülmesi amacıyla gerçekleştirilen sergide Çorum Anadolu İmam Hatip Lisesi Mehteran Ekibinin mehter gösterisinde bulunurken, Bakım Merkezinde kalan engellilerden oluşturulan halk müziği korosu şarkılar seslendirdi. Semazen gösterilerinin ardından engelliler arasında yarışmalar yapıldı.

Sergiyi gezen Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, emeği geçenlere teşekkür ederek Engellilerimizin sosyal hayata katılımları açısından önemli bir çalışma yaptıklarını, eserlerin mükemmel olduğunu başka söze hacet kalmadığını söyledi.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.