ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İngilizce, Almanca ve Fransızca Öğretmenlerimiz ile Zümre Öğretmenler Toplantısı Gerçekleştirildi

İngilizce, Almanca ve Fransızca Öğretmenlerimiz ile Zümre Öğretmenler Toplantısı Gerçekleştirildi

İL MEM SARI başkanlığında, ilimizin genelini kapsayan zümre öğretmenler toplantıları kapsamında ilçelerde görev yapan 236 İngilizce, 34 Almanca ve 8 Fransızca olmak üzere toplam 14.grup 278 öğretmenimizin katılımları ile zoom üzerinden gerçekleştirildi.

Uzaktan eğitim sürecinde yapılan faaliyetler ve yaşanan sıkıntıların ana gündemi oluşturduğu toplantıda, pandemi sürecinde öğrencilerimize yapılan ve yapılacak etkinlikler ve eğitimde yabancı dil önemi gibi birçok konuda değerlendirmelerde bulunuldu.

SARI, uzaktan eğitim sürecinde EBA TV' nin aktif kullanımının öneminden bahsederek, kırsal kesimin dezavantajını kaldıracak en büyük destekçimizin EBA TV olduğunu belirtti. Ayrıca bu süreç içerisinde velinin desteği olmazsa olmazımızdır.

İl Müdür Yardımcımız Ayhan GEYLANİ, LGS ve YKS 2020 değerlendirmesinde bulunarak yabancı dil derslerinin Türkiye geneli ve il geneli ortalama puan durumları hakkında bilgilendirmeler yaptı.

 İL MEM SARI, öğretmenlerimize teşekkür edip, yeni yılını kutlayarak, çalışmalarında başarılar diledi.

30-12-202030-12-202030-12-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.