ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlköğretim Matematik Öğretmenlerimiz ile Zümre Öğretmenler Toplantısı Gerçekleştirildi

İlköğretim Matematik Öğretmenlerimiz ile Zümre Öğretmenler Toplantısı Gerçekleştirildi

İL MEM SARI başkanlığında, ilimizin genelini kapsayan zümre öğretmenler toplantıları kapsamında 12.grup 327 İlköğretim Matematik öğretmenimizin katılımları ile zoom üzerinden gerçekleştirildi.

Yapılan toplantıda gündeme dair konular üzerinde değerlendirmelerde bulunulurken, uzaktan eğitim süreci, kırsal kesimlerde öğrenciler tarafından özellikle EBA TV'nin aktif olarak takip edilmesi, öğretmenlerimizin yaşanan sıkıntılar gibi birçok konuda değerlendirmelerde bulunuldu.

SARI, "Geleceğe karamsar bakma lüksümüz yok. Devletimiz ayırdığı bütçenin en büyük kısmını eğitim kısmı oluşturuyor. Bizim de üstümüze düşen sorumluluklarımız devletimizin yakın ve uzak hedeflerine ulaşmasında neslimizi en iyi şekilde manevi ve milli duygular ile yetiştirmeliyiz. Salgın sürecini sizlerin destekleri ile üstesinden geleceğiz.

İl Müdür Yardımcımız Ayhan GEYLANİ, LGS 2020 değerlendirmesinde bulunarak matematik dersinin Türkiye geneli ve il geneli ortalama durumları hakkında bilgilendirmeler yaptı.

İL MEM SARI, toplantıya katılan tüm öğretmenlerimize teşekkür edip, çalışmalarında başarılar diledi.

29-12-202029-12-202029-12-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.