ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlköğretim Kurumları Standardı Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Temel Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında uygulamaya geçirilen İlköğretim Kurumları Standartları (İKS) bilgilendirme toplantısı Milli Eğitim Müdürlüğümüz Toplanı Salonu’nda yapıldı.
İlköğretim Kurumları Standardı Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Milli Eğitim Müdürlüğümüz Temel Eğitim Şube Müdürü Ahmet İNAN’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda;  İlçe merkez Anaokulları, ilkokullar, ortaokullar ve İmam Hatip Ortaokul Müdürleri, İlköğretim Kurumları Standartları konusunda bilgilendirildiler.

 

Toplantıda Temel Eğitim Şube Müdürü Ahmet İNAN, İKS Çalışma Aşamaları, Süreci ve Takip Onay İşlemleri,  Okul Müdürlüklerinin Görev ve Sorumlulukları ile Öğrenci ve Ailelere yönelik  yapılacak bilgilendirmenin  önemi üzerinde durdu. Daha sonra il formatörü TOKİ Şehit Şükrü Özyol Ortaokulu Müdürü Mustafa KARACA ve Temel Eğitim Şefi Saim BÖLÜKBAŞ tarafından İKS modülünün kullanılması ile ilgili uygulamalı olarak bilgiler aktardı.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.