ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimiz Okul Öncesi Müdürlerinin Katılımları ile E-Konferans Toplantısı Gerçekleştirildi

İlimiz Okul Öncesi Müdürlerinin Katılımları ile E-Konferans Toplantısı Gerçekleştirildi

İL MEM SARI başkanlığında, İlimiz Merkez ve ilçeler de dahil olmak üzere 22 Resmi Anaokulu ile 10 Özel Anaokulu Müdürlerinin katılımları ile e-konferans toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya ayrıca İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih TOPHAN, Temel Eğitim Hizmetlerinden sorumlu Şube Müdürü Şerif DOĞAN ve Müdürlüğümüz İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Ali Osman AHLATCI katıldılar.

Toplantıda Okulum Temiz, Beyaz Bayrak, Beslenme Dostu Okul ve OHSAS Belgesi, okullarımızdaki kayıt durumları gibi birçok konu görüşüldü.

Velilerin okulların açılıp açılmayacağı ve hijyen gibi konularda kaygılar yaşadığını belirten SARI " Bizler 21 Eylül tarihine kadar her hazırlığımızı yaparak, okulumuzu açılır hale getireceğiz. Bu çocuklar bizim geleceğimiz. Devletin görevi, çocuklarımızı sağlıklı ve sıhhatli bir şekilde yetiştirilmesini sağlamak. Sizlerde buna göre planlamanızı oluşturun, Okulum Temiz belgesini almak için gerekli tüm hazırlıklarınızı yapın ki, velilerimizin içi rahatlasın.

Toplantıda Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih TOPHAN, Şube Müdürümüz Şerif DOĞAN ve İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanımız Ali Osman AHLATCI, Okulum Temiz ve diğer projeler için süreç içerisinde yapılması gerekenler konusunda bilgi verdiler.

İL MEM SARI toplantıya katılan birim amirlerine ve okul müdürlerine çalışmalarından dolayı teşekkür ederek başarılar diledi.

07-09-202007-09-202007-09-202007-09-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.