ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz İle Uzaktan Eğitim Süreci Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz İle Uzaktan Eğitim Süreci Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

İL MEM SARI başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizin katılımları ile uzaktan eğitim süreci değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Uzaktan eğitim faaliyetlerinin ana gündemi oluşturduğu toplantıda birçok konu görüşüldü.

Toplantıda ilçelerde yürütülen uzaktan eğitim süreci hakkında bilgiler, yılsonunda okulların yapması gereken iş ve işlemler, dönem sonunda öğrencilere uygulanacak sınavlar ve alınacak tedbirler, Bakanlığımızın 18.12.2020 tarihli Basın açıklaması, EBA TV'nin aktif olarak kullanılması, okullarımızın Okulum Temiz Belgesi alması konusunda gerekli hazırlıkların tamamlanması ve teşvik edilmesi ile Kovid-19 salgını dolayısıyla Kızılay'ın azalan kan stoklarına destek amacıyla başlatılan kan bağışı kampanyası konusunda bilgiler paylaşıldı.

SARI, sahayı aktif bir şekilde kullanarak okullarımızın uzaktan eğitim sürecini etkili ve verimli bir şekilde kullanmasını sağlamanın öneminden bahsetti. Toplantı iyi dilek ve temenniler ile son buldu.

21-12-202021-12-202021-12-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.