ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Osmancık’da Toplantı Yapıldı.

Her ay bir ilçede toplanarak Çorum’da eğitim sorunları ve tecrübe paylaşımı için bir araya gelen Çorum İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri müdür, müdür yardımcıları ve şube müdürleri Kasım ayı toplantısını 15 Kasım 2014 Cumartesi günü Osmancık’ta gerçekleştirdi.
İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Osmancık’da Toplantı Yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali Büyük başkanlığında Osmancık öğretmenevinde yapılan toplantıya; Milli Eğitim Müdürlüğü Maarif Müfettişleri Başkanı, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Milli Eğitim Şube Müdürleri, ilçe milli eğitim müdürleri ve şube müdürleri katıldı.

Her ilçenin aylık faaliyet raporları ile ilgili sunumların yapıldığı toplantıda; TEOG sınavlarındaki kurallar ve prensip kararlar ile birlikte hayat boyu öğrenme, hijyen eğitimi ile ilgili tecrübe paylaşımı ve okullar hayat olsun projesi konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük Büyük, Osmancık’ta Yatılı Okulları Ziyaret Etti

Toplantı öncesi ve toplantı sonrasında İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali Büyük ve beraberindeki İl ve ilçe Milli Eğitim Yöneticileri ile Osmancık İlçemizin bazı okul ve kurumlarına ziyaret ederek incelemelerde bulundular.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.