ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yahya ÇOBAN Mesai Sonrası İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Bir Araya Geldi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yahya ÇOBAN Mesai Sonrası İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Bir Araya Geldi.

             İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın  Yahya ÇOBAN “2023 Eğitim Vizyonu” kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizle toplantı düzenledi.

          Düzenlenen toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile bir araya gelen Yahya ÇOBAN: “ ´Mutlu Çocuklar Güçlü Türkiye´ sloganı ile başlayan yolculuğumuza birlik, beraberlik, özveri, çaba ve en önemlisi yürekten bağlılıkla mutlu çocuklar yetiştirmenin vermiş olduğu iç huzurla devam edeceğiz.” dedi.

          “İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinin liderliğinde okul yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz ile beraber ‘Vizyon Belgesi’nde ifade edilen hedeflere ulaşmak amacıyla aynı şemsiye altında durup, çocuklarımızı çağımızın zararlı alışkanlıklarından korumaya yönelik çalışmalarla, eğitim öğretimin mihenk taşı fedakârca görev yapan öğretmenlerimizin motivasyonunu arttırarak çalışmalarımızın kalitesini en yüksek seviyede tutmalıyız.” dedi.      

             Sayın ÇOBAN’ın başkanlığındaki toplantıda, İlçe Milli Eğitim Müdürleri söz alarak, hedefler, projeler ve ihtiyaçlara yönelik bilgilendirme yaptılar.

         İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yahya ÇOBAN; Canıgönülden kenetlenerek, bıkmadan, yorulmadan, paylaşarak, aynı hedefe odaklanarak, bir ekip ruhu ile üretim odaklı çalışmalar yapılacağını bu çalışmalarda inançla, yürekten bağlılıkla hedefe ulaşılacağından şüphe duymadığını belirtti ve herkese başarılar dileyerek toplantıya son verdi.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.