ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK´ün 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK´ün 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

     Ülkemizin 2023 hedeflerini gerçekleştirebilmesi için vatansever, bilinçli, birikimli, milli ve manevi değerlerimizi özümsemiş kuşakları yetiştiren çok kıymetli meslektaşlarım.

     “Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum” ifadesinde tecessüm eden bir geleneğin temsilcileri olarak bizler, böyle onurlu bir mesleğin mensubu olmanın gururunu yaşamaktayız. Ayrıca Ülkemize güç katan, milli ve manevi değerlerimizi kuşanarak doğru bilgiye ulaşılmasını sağlayan sizler, dünya mazlumlarının ümidi olan büyük Türkiye’nin inşasında da en büyük paya sahipsiniz.

    Bu duygu ve düşüncelerle, Millet Mekteplerinin açıldığı ve Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’e Başöğretmenlik ünvanının verildiği bu önemli ve anlamlı  günde, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında görevini layıkıyla yerine getiren tüm öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyor, her birinin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü gönülden tebrik ediyorum.

     Bilvesile, fedakarca görevlerini yaparken  kaybettiğimiz şehitlerimiz başta olmak üzere ebediyete irtihal eden tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

23-11-2017

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.