ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK Yeni Atanan Okul Müdürleri ve Müdür Yardımcıları ile Toplantı Yaptı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK Yeni Atanan Okul Müdürleri ve Müdür Yardımcıları ile Toplantı Yaptı

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK ilimiz merkezde yeni atanan müdür ve müdür yardımcıları ile toplantı yaparak liderlik özellikleri konusunda bilgi verdi.

     Konuşmasında hep birlikte bir aile olarak Çorum’da eğitimi daha iyi yerlere getirme hedefi üzerinde duran İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK: “Görev yaptığınız kurumlarda öğretmen, öğrenci ve velilerle iyi iletişim içerisinde olmanız önemli. Sizler eğitim liderlerisiniz. Sorunu önce kendimizde aramamız, önce kendimize bakmamız lazım. Yeniliğe açık olalım. Kendimizi yenileyelim. Çocuklar bize emanet. Gençler bizim davamız. Heyecanımızı hiçbir zaman kaybetmememiz gerekiyor. Ön yargılı olmadan  herkese eşit davranacağız. Öğrencilerimize değer vereceğiz. Değer verdiğimizi hissettireceğiz. Kaybedecek bir öğrencimiz yok. Her şeyi görün, her şeyi bilin ve her şey kontrolünüz altında olsun.  İşimize odaklanalım. Seferberliğimiz çocuklarımız için. Sayın Bakanımızın ifade ettiği gibi çocuklarımızı bugüne uyandırmak için çalışmalıyız. Devletimize karşı sadakatle görevimizi yerine getirmek durumundayız. Kapımız sizlere her zaman açık. Size güveniyoruz. Hepinize teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.” dedi.

10-10-201810-10-201810-10-201810-10-201810-10-201810-10-2018

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.