ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK Yavruturna Ortaokulunun Başarısını Kutladı

      Yavruturna Ortaokulunun 2015-2016 eğitim öğretim yılı kapanış törenine katılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, TEOG sınavlarındaki başarısından dolayı öğretmen ve öğrencileri kutladı.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK Yavruturna Ortaokulunun Başarısını Kutladı

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, TEOG sınavlarında tam puan alan Yavruturna Ortaokulu öğrencisi Doğa ÖZTORUN’u tebrik ederek başarı sevincini paylaştı. Daha sonra öğretmenlerle de görüşen İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, açıklanan TEOG sonuçlarına göre Yavruturna Ortaokulunun oldukça başarılı gözüktüğünü belirterek emeği geçen yönetici ve öğretmenlere teşekkür etti.  Önümüzdeki yıl Yavruturna Ortaokulunu halı saha ve Z Kütüphaneye kavuşturacakları sözünü verdi.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK konuşmasının devamında: "Okullarımızda dengeli sınıflar oluşturarak öğrencilerimize akran öğrenmesi fırsatını sağladık. Böylece kenar okul merkez okul ayrımı kalmadı. Yavruturna Ortaokulu bunun en güzel örneğidir. Öğrencilerimize kitap okuma alışkanlığını kazandırdığımız zaman başarı gelmektedir. Öğretmenlerimizin veli ile işbirliği halinde çalıştıklarını biliyorum. Gösterdiğiniz  fedakarlıktan dolayı hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.  

19-06-201619-06-201619-06-201619-06-201619-06-2016

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.