ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, Uğurludağ İlçemizdeki Okulları Ziyaret Ederek Yönetici ve Öğretmenlerle Bilgi Alışverişinde Bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, Uğurludağ İlçemizdeki Okulları Ziyaret Ederek  Yönetici ve Öğretmenlerle Bilgi Alışverişinde Bulundu.

      Uğurludağ Ortaokulu bünyesinde yapılan Z Kütüphane (Zenginleştirilmiş Kütüphane) açılışı sonrasında ilçedeki okulları gezen İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, gittiği okullarda görev yapan yönetici ve öğretmenlerle bir araya geldi.  

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, Uğurludağ İmam Hatip Ortaokulu, Uğurludağ Ortaokulu ve Uğurludağ Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde yaptığı denetimler sonrasında yönetici ve öğretmenlerle, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ahmet İNAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Abdulmuttalip ZİYAGİL’in de katıldığı toplantılar yaptı. 

      Yaptığı toplantılarda, TEOG ve YGS ve sonuçlarını değerlendirerek, ilçede karşılaşılan problemler hakkında öğretmenlerin görüşlerini ve önerilerini alan  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK: “Kendi çocuğumuz için ne istiyorsak öğrencilerimiz için de onu isteyeceğiz. Feda edecek bir tek öğrencimiz yok. Başarıyı artırmak için öğrencilerimize öncelikle okuma alışkanlığı kazandırarak, okuduklarını anlama, kendilerini ifade edebilme kabiliyetlerini geliştirmeliyiz. Not verirken teşvik edici olmalı, dersimizi sevdirerek çocuklarımızı kazanmak için çalışmalıyız. Yarın ülkemizi emanet edeceğimiz bu çocuklarımızın kendileri için hedef belirlemeleri noktasında rehberlik etmeliyiz, Sosyal ve kültürel faaliyetlerimizi artırmalıyız. Başarı düşükse bizim hiç mi hatamız yok? Sorusunu sorarak, kendi özeleştirimizi yapmalıyız. Bugün fedakarlık günüdür. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bizler her türlü desteği vermeye hazırız. İnanıyorum ki sizler de gençliğinizin vereceği dinamizmle başarıyı çok daha iyi seviyelere yükselteceksiniz” diyerek görev yaptığı süre içerisinde karşılaştığı örnekleri ve tecrübeleri paylaştı.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK Uğurludağ ziyareti kapsamında İlçe Kaymakamı Eyüp KAYKAÇ’la da görüşerek görevinde başarılar diledi.

15-02-201615-02-201615-02-201615-02-201615-02-201615-02-201615-02-201615-02-2016

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.