ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, Sungurlu’da “Bilinçli Anne Sağlıklı Toplum” Projesi Tanıtım Toplantısına Katıldı.

      Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından Engelliler Destek Programı (EDES) kapsamında hazırlanan “Bilinçli Anne Sağlıklı Toplum” Projesi yapılan toplantı ile tanıtıldı.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, Sungurlu’da  “Bilinçli Anne Sağlıklı Toplum” Projesi Tanıtım Toplantısına Katıldı.

      18-35 yaş arası bin anne ve 2 bin öğrenciye ulaşması hedeflenen proje hakkında açıklama yapan Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdür vekili Şaban ATLI: Projenin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının finanse ettiği, Engelliler Destek Programı (EDES) kapsamında kabul edildiğini, 10 ay süreceğini söyledi. Proje maliyetinin ise 77 bin 777 lira olduğunu,  İlçede engelli doğum ve sonradan engelli olma konularında bilinçlendirmeyi artırıp farkındalık oluşturmayı amaçladıklarını kaydetti. Ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdür vekili Şaban ATLI; proje ortaklığını Çorum Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Hitit Üniversitesi ve Türkiye Sakatlar Derneği Çorum Şubesinin yaptığını sözlerine ekledi.

     Toplantı sonrasında İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK projenin engelleri ortadan kaldırmaya yönelik anlamlı bir çalışma olduğunu belirterek Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdür vekili Şaban ATLI’ya ve emeği geçenlere teşekkür etti.

24-03-201624-03-201624-03-201624-03-2016

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.