ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK Okul Öncesi Eğitim Kurumları Yöneticileri ile Toplantı Yaptı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK Okul Öncesi Eğitim Kurumları Yöneticileri ile Toplantı Yaptı

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK Okul Öncesi Eğitim Kurumları Yöneticileri ile yaptığı toplantıda okulların taleplerini dinledi.

     Sayın BÜYÜK konuşmasında: “Bakanlığımızın amaçları, hedefleri doğrultusunda özel, resmi hep birlikte çalışıyoruz. Sizlerin bizden talepleri nelerdir? Bunları öğrenmek ve bilgi alışverişi için buradayız. “ dedi.

    Konuşmasının devamında: “Bakanlığımızın belirlediği müfredata uygun hareket edelim. Bakanlığımızın gönderdiği kitapları kullanalım. Öğrenme merkezlerine önem verelim.

    Anaokullarında verilen eğitim  taşın üzerine yazı yazmak gibidir. Öğretmen arkadaşlarımız rol model konumunda olduğu için davranışlarına çok dikkat etmeli. Okullarımız yeni projeler peşinde olsun. Her şey çocuklarımız için.  Özel okullarımız resmi okullarımızla kaynaşsın. Ziyaretler yapalım. İnovatif düşünme, yenilikçilik noktasında bir birimize destek verelim. Hepimiz ülkemiz için çalışıyoruz. birliğimizi, beraberliğimizi artıralım.” şeklinde tavsiyelerde bulundu ve başarılar diledi.

12-10-201812-10-201812-10-201812-10-201812-10-2018

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.