ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK Öğretmen Mukadder Akaydın Anadolu Lisesinde Seminer Çalışmasına Katıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK Öğretmen Mukadder Akaydın Anadolu Lisesinde Seminer Çalışmasına Katıldı

     Öğretmen Mukadder Akaydın Anadolu Lisesi öğretmenleriyle toplantı yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK: “Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK’un konuşmalarında belirttiği gibi; öğrencilerin, öğretmenlerinden beklediği ilk şey sevgi ve saygıdır. Çocuğun hayatına dokunmak, onunla her gün göz göze gelmek, onun hayatında çocuk diliyle söylersek kocaman yer sahibi olmak, bazen anneden ve babadan dahi önemli bir yer tutmak, umut dolu çocuk dünyasının kaptanı ve kahramanı olmak. Öğretmenlik dediğimiz, tam da böyle bir şey.

     Sahada bizler ne kadar iyi çalışırsak ülkemiz kazanacaktır. Yenilikler açık olalım. Öğrencilerimize güven duygusu kazandıralım. Öğrencilerimizin sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere katılmalarını sağlayalım. Özellikle öğrenci mevcudu fazla olan okullarımızın mutlaka resmi bir kulübü olsun. Önümüzdeki öğretim yılı hep birlikte daha iyi olacak inşallah. Hepinize başarılar diliyorum.” dedi.

04-09-201804-09-201804-09-201804-09-2018

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.