ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK Müdürlüğümüz ARGE Birimi ile Proje Çalışmaları Üzerinde Görüştü.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, Müdürlüğümüz ARGE Birimi ile yaptığı toplantıda   yürütülen ve üzerinde çalışılan projeleri değerlendirdi. 
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK Müdürlüğümüz ARGE Birimi ile  Proje Çalışmaları Üzerinde Görüştü.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK yaptığı açıklamada; öğretim yılı başında Çorum İl Merkezi  ve 13 ilçemizde görev yapan tüm okul idareci ve öğretmenlere proje tanıtımı ve bilgilendirme toplantısı yapıldığını belirterek: “Geçtiğimiz hafta Anadolu Vakfı işbirliği ile yürütülen ‘Değerli Öğretmenim Projesi’ kapsamında  300 öğretmenimize sınıf yönetimi semineri  verildi. Şu an aktif olarak ilimiz genelinde  246 e-Twinning  projesi yürütülmektedir. OKA Teknik Destek Kapsamında ´Geleceğin Bilim İnsanları Bilimsel Proje Hazırlıyor Projesi´ kabul edildi. Ayrıca  4-8 Aralık 2017 tarihlerinde daha önce kabul edilen ´STEM Eğitici Eğitimi Projesi´ kapsamında 48 öğretmenimize yönelik seminer  verilecektir. TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarlarına 113 okulumuz proje başvurusu yaptı.  ÇEKAP (Çorumda  Eğitimin Kalitesini Artırma Projesi) kapsamında yürüttüğümüz ‘Her Okulun Bir Projesi  Var’ için  Müdürlüğümüz bilişim sistemleri modülünden  2017-2018 eğitim-öğretim yılı için  bir hafta içerisinde 38 okul başvuru yapmış durumdadır. Başvurular 22 Aralık tarihinde sona erecektir. Aynı işleri yaparsak aynı sonuçları alırız. Bu nedenle yarın daha iyi ne yapabiliriz, anlayışıyla hareket ederek  eğitim bileşenleri olan okul, öğretmen, öğrenci ve velilere yönelik inovatif bakış açısıyla çalışmalar planlayıp eğitim sürecinde hep birlikte yeniliklere imza atıyoruz. “ dedi. 

28-11-2017

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.