ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK Lise Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Yaptı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK Lise Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Yaptı

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK lise müdürleriyle yaptığı toplantıda “2023 Vizyon Belgesi”ndeki Bakanlığımızın hedefleri üzerinde durdu.

     Sayın BÜYÜK Öğretmenler Günü etkinliklerine katılımlarından dolayı okul müdürlerine teşekkür ederek başladığı konuşmasında: “Bakanlığımızın 2023 Vizyon Belgesi doğrultusunda ekip ruhuyla çalışarak daha güçlü hale gelmemiz gerekiyor. Sizler eğitim liderisiniz. Çorumda eğitimi ekip çalışması ile    daha ileriye götüreceğiz. Verimliliğimiz artırmamız gerekiyor. Bulunduğumuz yerde işimizin hakkını verelim. Okulumuzun her tarafı kontrolümüz altında olmalı. Öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize saygı duyalım, değer verelim.  Okulda sportif, sanatsal faaliyetlerimizi artıralım. Öğrencilerimizi kabiliyetlerine ve isteklerine göre kulüplere yönlendirelim. Diğer atölyelerle birlikte resim, müzik atölyelerimiz olsun. Çocuklarımız spor ve sanatta ne kadar başarılı olurlarsa karakterleri o kadar gelişir. Çocuklarımızın dünyasına girebilmemiz önemli. Onları tanıyıp, anlayıp iyi rehberlik yapalım. Okuma gruplarımız olsun. Proje yapma konusunda ARGE birimimizden destek alın. AB proje sayımızı artıralım.” dedi.  

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK konuşmasının sonunda okul müdürlerinin taleplerini ve  yenilikçi faaliyetlerini dinledi. 

    Toplantının son bölümünde  Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında 81 ilden öğretmenlerin Ankara buluşmasında ilimizi  temsil eden Bilge Kağan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Keziban KODAZ izlenimlerini paylaştı.

29-11-201829-11-201829-11-201829-11-201829-11-2018

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.