ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası Şampiyonlarını Kabul Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası  Şampiyonlarını Kabul Etti

     İl birincisi olan İl Milli Eğitim Müdürlüğü Voleybol Takımı ile sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK. “Kurumumuzu  en güzel şekilde temsil ettiniz. Hepinize teşekkür ediyorum. Farklı okullarda görev yapıyor olmanıza rağmen ekip ruhuyla hareket ettiniz. Centilmenlik içerisinde güzel bir başarı örneği sergilediniz. Biz de sizler için elimizden geleni yapmaya hazırız. Okullarımızda spor salonlarıyla ilgili iyileştirmeleri yapıyoruz. Öğrencilerimizin sportif, sanatsal, kültürel faaliyetler içerisinde olmasını istiyoruz. Vakitlerini boşa harcamak yerine bu  tür faaliyetlerle doldurmaları önemli.  Ülkemizde her geçen gün spor bilinci artıyor. Sporla daha sağlam gençlik ortaya çıkıyor. Bunun için sizlerin okullarda çalıştırdığı bir kulüp olması gerekiyor.” diyerek, ekip olmaya devam etmeleri tavsiyesinde bulundu. 

     Geçen hafta 5 branşta 33 Kurum, 184 takım, 1091 Sporcunun katılımıyla gerçekleşen Çorum Belediyesi 2. Kurumlar Arası Spor Turnuvasında Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü Voleybol Takımı birinci olmuştu.

23-03-201723-03-201723-03-201723-03-2017

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.