ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle Toplantı Yaptı

     Çorum Öğretmenevinde yapılan toplantıda I. kanaat dönemi değerlendirilerek başarının artırılması  ve yürütülen projeler ile eğitim öğretim çalışmaları görüşüldü.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle Toplantı Yaptı

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ün  başkanlığında yapılan toplantı öncesinde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürlerimiz bölümleri ile ilgili yaptıkları çalışmalar hakkında açıklamalar yaptılar.  

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK yaptığı değerlendirme konuşmasında: “Son dört yılda yoğun bir çalışma sürecine girdik. Fiziki anlamda tüm okullarımız bir birinden farksız hale geldi. Engelli erişimi bitti. Akademik alanda okullarımız yarıştı. İlçelerimiz merkezdeki okullarımızla yarıştı.  Öğrencilerimiz daha fazla sanatsal, kültürel ve sportif faaliyetlere yöneltildi. Okuma grupları oluşturuldu. Çorum genelinde 110 bin kişilik okuyan bir grup var. Öğrencilerimiz sadece okumakla kalmadı 15 günde bir okudukları kitapların değerlendirmesini yaptılar. Çok şükür problemsiz bir dönem geçirdik.” diyerek sözlerine şöyle devam etti: 

    “Destekleme kurslarını, kulüp çalışmalarını, kantinlerimizi, pansiyonları denetleyelim. Yürütülen projelerin süreç yönetimini iyi takip edelim. Başka ilçelerle giderek öğrencilerle buluşu değer oluşturalım. Yabancı öğrencilerimiz ve ailelerle ilgili ihtiyaç duyulan kursları açalım. İlçemizde görülen eksikliklere hemen müdahale ederek çözmeye çalışalım.” dedi. 

02-02-201802-02-2018

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.