ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle Toplantı Yaptı

     Çorum Öğretmenevinde yapılan toplantıda  il merkezi ve ilçelerde yürütülen eğitim öğretim çalışmaları görüşüldü.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle Toplantı Yaptı

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK: “Aynı işleri yaparsanız aynı sonuçları elde edersiniz. Bizler farklı bakış açıları, yeni yaklaşımlar geliştirerek, bugünün  dünden daha iyi olması için çalışmalıyız. Yolumuza devam ederken belirli hedeflerimiz olması, bugünü düne göre kıyaslamak için istatistiksel çalışmalarımız olması gerekiyor. Yaptığımız işe hakim olmalıyız. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin daha iyi yetişmesi için gereken fedakarlığı göstermek zorundayız. Hiçbir öğrencimizi kaybedemeyiz. Destekleme yetiştirme kurslarının takibini yapalım. Akademik çalışmaların yanında sosyal ve kültürel faaliyetler ile destekleyerek vatanına, milletine bağlı gençler yetiştirmek için gerekirse 24 saat çalışmalıyız. Okullarımızın huzurlu bir ortam olması için  okul pansiyonlarını, ilçemizdeki okul servis araçlarının denetimlerini sık sık yapalım. Eğitim ortamlarımızın temizliği ve hijyeni noktasında da hassas olmalıyız. Okullarımızı her yönüyle yaşam alanı haline gelmesi için birlikte çalışırsak ilçe olarak, il olarak, ülke olarak daha güçlü oluruz.” dedi.

     Yükseköğretime Geçiş Sınavı ve Liseye Geçiş Sisteminde yapılan değişiklikler hakkında da bilgi veren İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK konuşmasının sonunda, toplantıya katılan İlçe Milli Eğitim Müdürlerine teşekkür ederek  başarılar diledi. 

20-11-2017

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.