ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK Eğitim Bölgesi Müdürler Kurulu toplantılarına katıldı.

     İlimizde Dört Eğitim Bölgesinde yapılan Eğitim Bölgesi Müdürler Kurulu toplantılarında 2017-2018 eğitim öğretim yılı çalışmalarını değerlendirildi ve 2018-2019 eğitim öğretim yılı için yapılacak hazırlıklar görüşüldü.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK Eğitim Bölgesi Müdürler Kurulu toplantılarına katıldı.

     Birinci Eğitim Bölgesi Eğitim Bölgesi Toplantısı Buharaevler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde, İkinci Eğitim Bölgesi Toplantısı Şehit Abdullah Tayyip Olçok Anadolu Lisesinde, Üçüncü Eğitim Bölgesi Toplantısı Öğretmen Mukadder Akaydın Anadolu Lisesinde, Dördüncü Eğitim Bölgesi Toplantısı Eti Anadolu Lisesinde yapıldı.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK Eğitim Bölgesi Müdürler Kurulu toplantılarında fedakarca çalışmalarından okul müdürlerine teşekkür ederek daha iyiye ulaşmak, daha da başarılı olmak için yapılması gerekenler üzerinde durdu:

     “Yöneticiler olarak hem öğrenciyi hem veliyi mutlu ederek geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizi iyi yetiştirmek zorundayız. Öğrencilerimiz günümüz teknolojisini yakından takip ediyorlar. Bunun için biz de kendimizi geliştirmeliyiz. İnovasyona önem vermeliyiz. Allah Resulü’nün buyurduğu ‘iki günü eşit olan ziyandadır’ düsturuyla hareket etmeliyiz.

     Çok şükür merkez okul kenar okul farkı kalmadı. Özel okullarımızla birlikte içi içe çalışmaya devam edeceğiz. Salonlarımızı, laboratuvarlarımızı ortak kullanacağız.  Sadece akademik başarı değil, sosyal, kültürel, sportif faaliyetleri artırarak devam edeceğiz. Öğrencilerimizin yanlışlara yönelmelerine engel olacağız.  Veli iletişimini artıracağız. Devletini, vatanını, milletini seven sorumlu gençler olarak yetiştirme konusunda hepimizin vebali var.  İnsan yetiştirmenin ağırlığının bilinciyle hareket edeceğiz. Şiir, müzik geceleri gibi faaliyetlere devam edeceğiz. Okullarımızı sık sık ziyaret ederek iyi örnekleri paylaşmamız gerekiyor.

    Başarı hepimizin. Sizlerin gayretiyle başarılı oluyoruz. 2018-2019 eğitim öğretim yılında başarımızın devam edeceğine inanıyorum. Katılımızın için teşekkür ediyorum.” dedi.

25-06-201825-06-201825-06-201825-06-2018

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.