ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Abdullah KODEK'in Yıl Sonu Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürü Abdullah KODEK, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı'nın sona ermesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Abdullah KODEK'in Yıl Sonu Mesajı

Ülkemizin yarınları ve geleceğimize yön veren sevgili öğrencilerim, güçlü yarınlarımızın teminatı olan sizlerin çağımızın tüm yeniliklerine hâkim bireyler olarak yetişmesi, milletimiz için büyük önem taşımaktadır. Hepinizi azminiz, gayretiniz ve başarılarınızdan dolayı kutluyorum.

Bir eğitim öğretim yılının daha sonuna geldiniz. Çok çalıştınız, yoruldunuz ve güzel bir tatili hak ettiniz. Tatil sürecini en iyi şekilde değerlendirmenizi istiyor; aileniz ve sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmenizi, sanatsal ve kültürel değeri olan sosyal aktivitelere katılmanızı ve özel olarak bol bol kitap okumanızı istiyorum, iyi tatiller diliyorum.

Öğrencilerimizi kendi evlatlarından ayırmadan, gecesini gündüzüne katarak çocuklarımızın kaliteli bir eğitim alması için çaba sarf eden sevgili meslektaşlarım ve eğitimin bir ekip işi olduğu bilinciyle her zaman yanımızda yer alan değerli velilerimize ve tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum. "

 

Abdullah KODEK

Çorum İl Milli Eğitim Müdürü

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.