ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Abdullah Kodek'in Yarıyıl Tatili Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Abdullah Kodek 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı birinci döneminin sona ermesi vesilesiyle bir mesaj yayımladı.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Abdullah Kodek'in Yarıyıl Tatili Mesajı

Sevgili öğrencilerimiz, değerli meslektaşlarım ve kıymetli velilerimiz,

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı birinci dönemini ilimiz 455 okulda 88.905 öğrenci ve 7147 öğretmenimiz ile bugün tamamladık. Öğrencilerimizin karne heyecanını paylaşıyor, sevgili öğrencilerimizi güçlü yarınlara hazırlayan öğretmen ve velilerimizi özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

Sevgili öğrencilerimiz, sizler ülkemizin geleceği, evimizin neşesi, milletimizin saygın birer ferdisiniz. Aldığınız karne sadece dönem boyunca yaptığınız çalışmaların ve sergilediğiniz çabanın bir belgesidir. Önemli olan yarınlara hazırlandığınız bu günlerde eksiklerinizi görmeniz ve çalışmaya devam etmenizdir. Çalışmalarınızın karşılığı olan karne heyecanınızı ben de paylaşıyor, sizlerle birlikte aynı sevinci yaşıyorum.

Okullar hayat sahnesi olup hayat okulu içerisinde başarılar olduğu kadar da başarısızlıklar da vardır. Çalışmak ve hayata ümitle bakmak, insanın en büyük hazinesidir. Sizlerin de bu anlayış doğrultusunda merak ve yaratıcılığınızla geleceğe hazırlanacağınızı ümit ediyorum.

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılının bu dönemi içindeki çalışmalarını güzel bir karne ile taçlandıran öğrencilerimizi yürekten kutluyor; sorumluluk duygusuyla, salgın döneminde kararlılıkla evlatlarımıza koşan, öğrencilerimizin kültürle, bilimle, sanatla daha da önemlisi benlikleriyle aralarında sağlıklı bağlar kurmaları için hep beraber çalışan değerli öğretmen ve idarecilerimi tebrik ediyorum. Ayrıca okullarımızda gerçekleştirilen eğitim öğretim faaliyetlerinin etkili ve verimli olabilmesi için, çocuklarımızın maddi ve manevi ihtiyaçlarına fedakarca destek olarak yılı boyunca okullarımız ile iş birliği içerisinde bulunan kıymetli velilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Sağlıklı ve huzurlu bir şekilde dinlenmiş olarak ikinci dönemde tekrar buluşmak dileğiyle, iyi tatiller.

Abdullah KODEK

Çorum İl Millî Eğitim Müdürü

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.