ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Abdullah KODEK'in İlköğretim Haftası Kutlama Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Abdullah KODEK'in İlköğretim Haftası Kutlama Mesajı

Eğitimin en vazgeçilmez hizmet olduğuna inanan bizler, ülkemizin milli idealleri doğrultusunda çalışarak değer üretip, değer kazanacağımız bir eğitim-öğretim dönemine başlıyoruz.

2021-2022 eğitim-öğretim yılının sevgili öğrencilerimize, öğretmenlerimize, eğitim yöneticilerimize, çalışanlarımıza ve velilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor; okulla bu yıl tanışan öğrencilerimize ve aramıza yeni katılan meslektaşımıza başarılar diliyorum.

'Eğitimdir ki bir ulusu ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir toplum olarak yaşatır ya da tutsaklığa ve yoksulluğa terk eder.' Bu sebeple eğitim davası bizim en büyük davamızdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, yönetici ve öğretmen arkadaşlarıma, okul aile birliklerinin değerli yönetici ve üyelerine, öğrencilerime ve ailelerine en içten sevgi ve başarı dileklerimi sunuyor, tüm paydaşlarımızdan Milli Eğitim ve Sağlık Bakanlığının belirlemiş olduğu yüz yüze eğitimde salgın tedbirlerine uymasını hatırlatarak İlköğretim Haftası'nı kutluyorum.

 

Abdullah KODEK

İl Milli Eğitim Müdürü

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.