ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN YAKUP SARI SEVGİ ANAOKULUNDA İLİMİZ ANAOKULU MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI YAPTI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN YAKUP SARI SEVGİ ANAOKULUNDA İLİMİZ ANAOKULU MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI YAPTI

Çorum genelinde 32 anaokuluyla fiziki alt yapının çok iyi olduğunu, Milli Eğitim Bakanlığımızda anaokullarının en şirin bir yeri olduğunu belirtti. Eğitimin anaokullarından başlayarak ivmelendiğini, geleceğimizi inşa edecek nesillerin bir çok değeri, farkındalığı ve milli kültürümüzü buralarda öğrendiğini söyledi.

 

Sayın SARI müdürlere hitaben, okulun huzur ve barış ikliminin oluşturulmasında yöneticilere büyük görevler düştüğünü bildirdi. Hasta olan öğrencilere ev ziyaretlerinde bulunulmasını fayda sağlayacağını aktardı. Dünyanın farklı çağa evrildiğini, zamanın gereksinimlerinin değiştiğini , bu yüzden okullarda robotik kodlama, yapay zeka gibi konulara önem verilmesinin gerekliliğini açıkladı.

 

Milli Eğitim Müdürümüz sözlerine son olarak " Heyecanınız diri tutun, devlet dinamik, heyecanlı ve azimli insanların omuzlarının üstünde yükselecektir. " dedi.

 

Toplantı İş Sağlığı ve Güvenli uzmanı Ali Osman AHLATÇI ' nn Kalite Yönetim Sistemi eğitimi ile devam etti. Sayın SARI, anaokulu müdürlerine iyi dilek ve temennilerini ileterek teşekkür etti.

 

21-01-202021-01-202021-01-202021-01-202021-01-2020

 

 

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.