ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile İl Müftülüğü arasında “Gencim Geleceğim, Ailemle Güleceğim” Projesi Başladı

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile İl Müftülüğü arasında “Gencim Geleceğim, Ailemle Güleceğim” Projesi Başladı

    Yıldırım Beyazıt İmam Hatip Ortaokulu, Çorum Belediyesi Hayreddin Karaman Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Kocatepe Ortaokulunda  öğrenci ve velilere yönelik çalışmaların yapılacağı projenin protokolü İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK ve İl Müftü Vekili Sayın Abdullah PAMUKLU tarafından imzalandı.

    İmza töreninde konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK: “İl Müftülüğümüz ile birlikte pek çok proje yürüttük. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak olan bu proje ile aile içi iletişimi güçlendirmeyi, ergenlik dönemindeki gençlerin problemlerini en aza indirmeyi, velilere aile olmanın sorumluluklarını hatırlatmayı, sosyal medyayı doğru kullanma bilinci vererek, gençlere değer bilinci kazandırmayı ve sorumluluk bilincini geliştirmeyi hedeflemekteyiz.” dedi.

    “Gencim Geleceğim, Ailemle Güleceğim” Projesi ile öğrenci ve velilerimize rehberlik amacıyla çalışmalar yapılarak öğrencilerimize değer bilinci, görev ve sorumluluk bilinci kazandırma, iyi  insan olma, helal haram bilinci, anne baba hakkı gibi konularda eğitimler verilecek, sohbet ve söyleşiler yapılacaktır. Zararlı alışkanlıklarla mücadele, televizyon, cep telefonu, internet ve sosyal medya bağımlılığı, şiddetle mücadele gibi konularda seminerler verilmesi planlanıyor.

07-11-2018

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.