ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ölçme Değerlendirme Merkezi Tarafından Öğretmenlerimize “Ölçme Değerlendirme Farkındalık Kursu” Veriliyor

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ölçme Değerlendirme Merkezi Tarafından Öğretmenlerimize “Ölçme Değerlendirme Farkındalık Kursu” Veriliyor

    İlimizde ölçme ve değerlendirme çalışmalarının daha verimli hale getirilmesi amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ölçme Değerlendirme Merkezimiz tarafından öğretmenlerimize yönelik “Ölçme Değerlendirme Farkındalık Kursu” açıldı.

    Şehit Osman Arslan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde açılan kursun açılışında konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK: “Hep birlikte çok güzel çalışmalar yapıyoruz. Burada üç boyunca değerli hocalarımız sizleri bilgilendirecek, yön verecekler. Kendilerine teşekkür ediyorum.  Öğretmenlerimizin gelişimi için bu tür çalışmalarımız devam edecek. Önümüzdeki Pazartesi günü de Prof. Dr. Mustafa YAVUZ Hocamız gelecek. Hepinize teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.” dedi.

    7-9 Kasım 2018 tarihleri arasında devam edecek olan “Ölçme Değerlendirme Farkındalık Kursu” programında Trabzon Üniversitesi Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Tuncay ÖZSEVGEÇ ve Doç. Dr. Miraç AYDIN tarafından öğretmenlerimize; Eğitimde Ölçme Değerlendirme, Ölçme Değerlendirmede Kullanılan Araçlar, Beceri Odaklı Madde Yazım Çalışmaları ve Dikkat Edilecek Hususlar başlıklarından oluşan dersler anlatacaklar.

07-11-201807-11-201807-11-201807-11-2018

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.