ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu Toplantısı Yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu Toplantısı Yapıldı.

      İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu Toplantısı İl Millî Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda saat 14:00 da gerçekleştirildi. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İşveren Vekili Kadir SÖNGÜT ‘ün başkanlığında yapılan toplantıya, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Arslan ARSLAN, Koordinatör İş Güvenliği Uzmanı Erhan ULUSOY, İşyeri Hekimi Arif ILIMAN,  Sivil Savunma Uzmanı Mahir ODABAŞI ve çalışan temsilcileri katıldı.

      İl Millî Eğitim Müdürlüğü İş Sağlığı ve Güvenliği politikasının geliştirilmesine yönelik çalışmalar içerisinde, Ekim ayında başlayan ve halen devam eden çalışanların iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri hakkında bilgi paylaşımının yapıldığı toplantıda; çalışanların sağlık muayenelerinin planlanarak önümüzdeki haftalarda başlanması, Aralık ayı içerisinde okul ve kurumlarımızda risk değerlendirmelerinin ardından belirlenen tehlike ve risklerin ortadan kaldırılmasına yönelik iyileştirme ve geliştirme çalışmalarına başlanması kararlaştırıldı.

      Okul ve kurumlarda İş Sağlığı ve Güvenliği hakkında planlamaların da yapıldığı toplantıda ayrıca İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz web sitesinde İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi (İSGB) sayfasının oluşturularak, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili bilgiler, duyurular ve haberlere yer verilmesine karar verildi.

03-12-2015

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.