ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2017 “Çorum’da Eğitim” Adlı Faaliyet Bülteni Yayınladı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2017 “Çorum’da Eğitim” Adlı Faaliyet Bülteni Yayınladı

      İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün 2016 yılında gerçekleştirdiği  faaliyetlerinin ve yürüttüğü projelerinin yer aldığı 2017 Faaliyet Bülteni yayınladı.

     Bülten hakkında bilgi veren İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK: “İlimizde eğitim alanında 2016 yılında yapılan faaliyetlerimizden ve yürüttüğümüz projelerden  örneklerin yer aldığı “Çorum’da Eğitim” adlı faaliyet bültenini hazırlamış bulunmaktayız.  İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Çorum’da Eğitimin Kalitesini Artırma Projesi (ÇEKAP) kapsamında çok sayıda faaliyet gerçekleştirdik. Başta Çorum Belediyesi olmak üzere, Hitit Üniversitesi ve çok sayıda paydaşımız olan kurumlarla, sivil toplum kuruluşlarımızla ilimizde eğitim kalitesini yükseltmek için yerel, ulusal ve uluslararası projelerle geleceğe yol gösteren çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Öğrencilerimizin daha sağlıklı ve daha kaliteli ortamlarda öğrenim görebilmeleri için Bakanlığımızın desteği ile eğitimle ilgili ihtiyaç duyulan her alanda yatırımlar yapıyoruz. Bültenimizde son bir yılda ilimizde gerçekleştirdiğimiz projelerimizi ve diğer çalışmalarımızı özetlemeye çalıştık.  Bu vesileyle ekip ruhuyla yürüdüğümüz bu kutlu yolda tüm yönetici, öğretmen ve diğer mesai arkadaşlarıma;  “Çorum’da Eğitim” adlı 2016 yılı faaliyet bültenimizin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”  dedi.21-07-2017

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.