ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Abdullah Kodek'in Yarıyıl Tatili Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Abdullah Kodek'in Yarıyıl Tatili Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Abdullah Kodek mesajında şunları söyledi:

Değerli Öğretmenlerimiz, Sevgili Öğrencilerimiz ve Kıymetli Velilerimiz,

Bugün itibariyle ilimiz genelinde resmi ve özel olmak üzere 529 okulumuz, 7 bin 334 öğretmen kadromuz ve 97 bin 391 öğrencimizle 2023-2024 eğitim öğretim yılının birinci dönemini başarılı bir şekilde bitirmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Başarının sadece akademik notlardan ibaret olmadığını, çocuklarımızın sosyal, zihinsel, duygusal ve fiziksel potansiyellerinin karnelere sığmayacak zenginliğe sahip olduğunun bilincindeyiz.

Ortak amacımız çocuklarımızın iyi bir evlat, iyi bir vatandaş ve en nihayetinde iyi bir insan olmaları yolunda onlara rehberlik etmektir. Bizler çocuklarımıza sevgi, hoşgörü ve sabır duyguları ile destek olmalı, yakından ilgilenerek onlara güven vermeliyiz.

Dönem boyunca yapmış oldukları özverili çalışmalarından dolayı öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi, yöneticilerimizi ve tüm eğitim çalışanlarımız ile velilerimizi tebrik ediyor, okul bahçelerinde ve sınıflarımızda neşeli seslerinizin duyulacağı, güzel günlere kadar aileniz ile birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutluluk dolu bir yarıyıl tatili geçirmenizi diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.