ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Abdullah KODEK'in 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yıl Sonu Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Abdullah KODEK'in 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yıl Sonu Mesajı

Geleceği inşa etmek üzere çaba gösteren Çorum eğitim ailesi olarak 455 okulda 88.905 öğrencimiz ve 7147 öğretmenimizle 2021-2022 eğitim ve öğretim yılını tamamlamış bulunmaktayız.

Saygıdeğer öğretmenlerimiz,

Her zaman, hangi koşul altında olursa olsun daha iyiye ulaşmak, daha yeniyi yakalamak amacıyla her türlü fedakârlığı ve özveriyi ortaya koyarak kutsal bir görev ifa ediyorsunuz.  Pırıl pırıl yetişen bu yeni nesil, sizin emeğiniz, sizin alın terinizdir. Fedakârca yaptığınız çalışmalardan dolayı hepinizi tebrik ediyorum.

Sevgili öğrencilerimiz,

Bir eğitim öğretim yılının daha sonuna geldiniz. Çok çalıştınız, yoruldunuz ve güzel bir tatili hak ettiniz. Tatil sürecini en iyi şekilde değerlendirmenizi istiyor; hepinizi azminiz, gayretiniz ve başarılarınızdan dolayı kutluyorum. Yeni eğitim öğretim yılına dinlenmiş olarak sizleri bekliyor olacağız.

Tüm bu duygu ve düşüncelerle, yeni eğitim ve öğretim yılında öğretmen ve öğrencilerimiz ile bir arada olacağımız sağlıklı günlerde buluşmak üzere mutlu ve huzurlu bir tatil geçirmenizi canı gönülden diliyorum.

 

Abdullah KODEK

Çorum İl Milli Eğitim Müdürü

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.