ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MEM SARI, TYT Türkiye Birincisi Muhammed Emin ARAYICI ' yı Tebrik Etti

İL MEM SARI, TYT Türkiye Birincisi Muhammed Emin ARAYICI ' yı Tebrik Etti

27-28 Haziran 2020 tarihlerinde gerçekleşen Yükseköğretim Kurumları Sınavı (2020-YKS) sonuçları açıklanmış olup, Türkiye genelinde TYT ' de öğrencimiz Muhammed Emin ARAYICI Türkiye birincisi olmuştur.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yakup SARI, Muhammed Emin ARAYICI' ya teşekkür belgesi vererek kitap ve altın ile ödüllendirdi. Açıklamada bulunan SARI " Yükseköğretim Kurumları Sınavında TYT de öğrencimiz Muhammed Emin ARAYICI' nın göstermiş olduğu başarı bizleri gururlandırdı. İlimize eğitime yaptığımız yatırımlar, öğretmen ve idarecilerimizin özverili ve gayretli çalışmaları ile daha ileri seviyeler getirmeye çalışacağız. TYT Türkiye Birincisi olan Muhammed Emin ARAYICI' yı onu bugünlere fedakarca yetiştiren ailesini ve çalışmalarında rehberlik edip, her türlü gayreti gösteren öğretmenlerimizi tebrik ediyor; vatana, millete hayırlı bir evlat olmasını diliyorum" dedi.

27-07-202027-07-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.