ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MEM SARI, Ortaöğretim Gen.Müd.Bağlı Okul Müdürleri ile Toplantı Yaptı

İL MEM SARI, Ortaöğretim Gen.Müd.Bağlı Okul Müdürleri ile Toplantı Yaptı

2019-2020 Eğitim-Öğretim 1.dönemin bitmesi münasebetiyle Şehit Abdullah Tayip Olçak Anadolu Lisesi'nde  Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yakup SARI başkanlığında okul müdürleri ile toplantı gerçekleştirildi.1. dönemin genel bir değerlendirilmesi yapılarak oluşan eksiklikler ve yapılması gereken çalışmalar  üzerinde konuşuldu.

Hiçbir başarıya tesadüfen ulaşılamayacağını ve asıl başarının ayrıntıda gizli olduğunu ifade eden İl Milli Eğitim Müdürümüz SARI, okul müdürlerinin tüm öğrencileri çok yakından tanımaları, öğrencileri bire bir takip etmeleri, destekleme ve yetiştirme kurslarına öğrenci katılımını artırmaları, okul-aile-öğrenci işbirliğini geliştirmeleri, öğrencilerin kitap okuma alışkanlıklarının kazandırılması konusunda hassasiyetle dikkat etmeleri gerektiğini vurguladı.

 

Oldukça verimli geçen toplantıda, Çorum'un eğitimde de marka bir şehir olmasında, okullarımızdaki başarının artırılması yönünde yapılacak çalışmaların çok önemli olduğu ifade edildi.

 

22-01-202022-01-202022-01-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.