ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MEM SARI, Öğretmen Buluşmaları Kapsamında Çorum Merkez Özel Eğitim Kurumlarında Görev Yapan Öğretmenlerimiz İle e-Konferans Toplantısında Buluştu

İL MEM SARI, Öğretmen Buluşmaları Kapsamında Çorum Merkez Özel Eğitim Kurumlarında Görev Yapan Öğretmenlerimiz İle e-Konferans Toplantısında Buluştu

İL MEM SARI, Öğretmen Buluşmaları kapsamında Çorum Merkezde bulunan Özel Eğitim Kurumlarında görev yapan 230 öğretmenimiz ile e-konferans sistemi ile toplantı yaptı.

Yapılan toplantıda gündeme dair konular üzerinde değerlendirmelerde bulunulurken, uzaktan eğitim süreci, telafi eğitimi, EBA' nın aktif kullanımı ve birçok konuda fikir alış verişinde bulunuldu.

İL MEM SARI, Salgın sürecinde BİLSEM 'in ve Özel Eğitim Uygulama Okullarının aktif rol aldığını, ürettikleri koruyucu siper maske ile başta sağlık çalışanları olmak üzere birçok kamu çalışanına hizmet sağladıklarını belirtti.

Çorum RAM 'ın salgın sürecinde yaptıkları öğrenci ve velilere yönelik anket çalışmaları, bizlere virüs sonrasında yol haritası için çok güzel bir çalışma olacaktır, diyen SARI, moral ve motivasyon konularında, öğrencilerimize her türlü desteği sağlayan rehberlik çalışanlarına teşekkür etti.

SARI "Okulsuz bir toplumun düşünülemediği bu süreçte, ümitlerimizi sizler yeşertiyorsunuz. Hepinize bu süreçte göstermiş olduğunuz özverili çalışmalar ve desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum " dedi. Toplantı iyi dilek ve temennilerin ardından sonlandırıldı.

04-06-202004-06-202004-06-202004-06-202004-06-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.