ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MEM SARI 'nın 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İL MEM SARI 'nın 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

 İL MEM SARI 2020-2021 Eğitim öğretim yılının başlaması ile ilgili olarak mesajında;

Değerli Meslektaşlarım;

Geleceği şekillendirecek olan siz öğretmen arkadaşlarımla yeni bir eğitim öğretim yılına daha başlıyor olmaktan sevinç duyuyorum. Biliniz ki sizler sayesinde fedakârlık, özveri, güven, sevgi ve saygı kelimeleri öğretmenlik mesleği ile özdeşleşmiştir. Gelişen ülkemizin geleceğe dair güzel umutları, sizlerin ellerinde yeşerecektir. Bu duygularla 2020-2021 Eğitim Öğretim yılının hepimize hayırlı olmasını diliyor, ülkemizin aydınlık geleceğinin temellerini atacak olan siz değerli meslektaşlarımı en içten duygularla selamlıyorum.

Malumunuz ilk defa eğitim öğretim yılını çok farklı koşullar altında açmaktayız. Öğrencilerimizle hemen buluşamamanın burukluğunu yaşadığınızı biliyorum. Okullarımız sizler ve öğrencilerimiz için gerekli tüm tedbirler alınarak temizlenmiş olsa da, sizlerden maske, mesafe ve temizlik kurallarına dikkat etmenizi rica edeceğim. İnşallah 21 Eylül tarihinde öğrencilerimizle beraber okullarımızı güvenle hep birlikte açacağız.

 Geleceğimiz olan öğrencilerimiz, ortak gayretimiz neticesinde başarıya ulaşacaktır. Sizlerin eğitim öğretim sürecine katılımlarınız çocuklarımızın hem akademik başarısını hem de ilgi ve yeteneklerini keşfetme ve geliştirmede tamamlayıcı ve destekleyici bir rol oynayacaktır.

Mart ayında başlayan uzaktan eğitim döneminde göstermiş olduğunu gayretli çalışmalardan dolayı sizlere minnettarım. Ülkemiz ve dünyamız yeni ve farklı bir düzene girmiş bulunmakta. Bu süreçte en büyük dayanağımız sizlerin gayretli ve özverili çalışmaları olacaktır. Sizleri saygıyla selamlıyor, 2020-2021 eğitim öğretim yılının ülkemiz adına hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.