ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MEM SARI, İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı' na (İOKBS) Girecek Olan Öğrencilerimize Mesaj Yayımladı

İL MEM SARI, İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı' na (İOKBS) Girecek Olan Öğrencilerimize Mesaj Yayımladı

İL MEM SARI 5 Eylül 2020 Cumartesi günü, İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavına girecek olan öğrencilerimize başarı dileklerinde bulundu.

Sevgili çocuklar, sınavda başarılı olacağınıza yürekten inanıyorum. Ama şunu da unutmayın; sınavı kazanmak bu hayatın tek ve vazgeçilmez amacı değildir. Gelecekte önünüze çok farklı sınavlar ve fırsatlar çıkabilir. Önemli olan bunları nasıl değerlendireceğinizdir. Saygıdeğer veliler, sizler de en az çocuklarınız kadar heyecanlı ve beklenti içerisindesiniz. Çocuklarımız hayattaki en değerli varlıklarımızdandır. Sınav sonuçlarına göre çocuklarınızı yargılamayın, eleştirmeyin.

İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavına girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Yapılacak sınavda görev alacak öğretmen, idareci ve tüm personelimize kolaylar diliyorum " dedi.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.