ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MEM SARI, İlçe Milli Eğitim Müdürleri İle Yüz Yüze Eğitim Öncesi Değerlendirmelerde Bulundu

   İL MEM SARI, İlçe Milli Eğitim Müdürleri İle Yüz Yüze Eğitim Öncesi Değerlendirmelerde Bulundu

İl MEM SARI başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizin katılımları ile uzaktan eğitim faaliyetlerinin değerlendirilmesi ve 21 Eylül tarihinde başlayacak olan yüz yüze eğitimin planlanması ve son hazırlıkların gözden geçirilmesi ile ilgili olarak, değerlendirmelerde bulunuldu.

İlimiz merkez ve ilçelerde görev yapan okul öncesi ile 1.sınıf öğretmenlerimizle yaptıkları toplantılardan bahseden SARI, sürecin iyi yönetilmesi, eğitim öğretim faaliyetlerinin sürdürülebilirliği açısından Milli Eğitim Müdürlerimizden okullarımızın sürekli takip edilerek, yapılan faaliyetlerin değerlendirilmesini istedi.

8 ve 12.sınıfların devam ettiği Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında (DYK) hiçbir sıkıntının yaşanmadığını, işleyişin etkili ve verimli olarak sürdüğünü belirtti.

Özellikle taşıma yapılacak köylerde şoförlerin uyması gereken kuralların okul müdürleri tarafından şoförlere tebliğ edilmesi ve gerekli tüm tedbirlerin alınmasını istedi

Okullarımızın, Okulum Temiz Belgesi kapsamında gerekli çalışmaları yapmalarının öneminden bahsederken, 13 Martta kapıların kapattığımız okullarımızın inşallah tekrar açıyoruz. Bu süreci etkili yönetirsek diğer sınıflarda kademeli olarak okullarımıza en kısa zamanda kavuşacaktır, dedi.

SARI, çalışmalarından dolayı müdürlerimize teşekkür ederek, başarılar diledi.

18-09-202018-09-202018-09-202018-09-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.