ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MEM SARI Başkanlığında Uzaktan Eğitimi İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

 İL MEM SARI Başkanlığında Uzaktan Eğitimi İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

İL MEM SARI başkanlığında "Uzaktan Eğitimi İzleme ve Değerlendirme " toplantısı gerçekleştirildi. Yapılan toplantıya; Ölçme Değerlendirme Sınav Hizmetleri Müdür Yardımcısı Ayhan GEYLANİ, Temel Eğitim Birimi Şube Müdürü Şerif DOĞAN, Ortaöğretim Birimi Şube Müdürü Hacı Hüseyin ASAR, Din Öğretimi Birimi Şube Müdürü Ömer TAŞPINAR, Mesleki ve Teknik Eğitim Birimi Şube Müdürü Ahmet ÇAYLAK, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Birimi Şube Müdürü Tahir DEMİR ile Bilgi İşlem ve Eğitim Teknolojileri Birimi Şube Müdürü Ömer ÖZDEMİR katıldılar.

Birim amirleri ile yapılan toplantıda 31 Ağustos 2020 tarihinde Uzaktan Eğitim ile başlayacak olan 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında yapılacak olan Uzaktan Eğitim ile ilgili çalışmaların planlanması konusunda görüş alış verişi ve değerlendirmelerde bulunuldu.

İL MEM SARI " 23 Mart tarihinde başlayan Uzaktan eğitim döneminde çalışmalar yaparken yaşanan sıkıntılar, bunlara yönelik öneriler, önümüzdeki 2020-2021 eğitim ve öğretime yönelik yapılması gereken çalışmalar ilk önceliğimizdir.

Gündemimizde konu olan Covid-19'un tüm tün dünyada ve ülkemizde yaşattığı sıkıntılar üzerine Bakanlığımızın üstün gayretleri ile bu sürece hızlı bir şekilde adapte olduklarını ifade eden SARI, ilimizde tüm öğretmen, okul ve kurum yöneticilerimiz ile 31 Ağustosta başlayacak olan uzaktan eğitim faaliyetlerinde en iyi şekilde hazırlanacaklarını söyledi.

Toplantı karşılıklı değerlendirmelerin ardından iyi dilek ve temenniler ile son buldu.

18-08-202018-08-202018-08-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.