ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MEM SARI Başkanlığında, İlimiz Fen ve Anadolu Lisesi Müdürleri e-Konferans Toplantısı Gerçekleştirildi

İL MEM SARI Başkanlığında, İlimiz Fen ve Anadolu Lisesi  Müdürleri e-Konferans Toplantısı Gerçekleştirildi

        İL MEM SARI başkanlığında, ilimiz Fen ve Anadolu Lisesi Müdürleri ile e-konferans sistemiyle toplantı gerçekleştirildi. Toplantı, İL MEM SARI' nın 27-28 Haziran 2020 tarihlerinde yapılacak olan Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS), okul kayıt alanları, korona virüs salgını tedbirleri kapsamında alınacak önlemler, uzaktan eğitim ve telafi eğitimi kapsamında öneriler, planlamalar ve çalışmalar ile ilgili genel bir değerlendirmede bulunmasıyla başladı. Sarı toplantıda " Okullarımızdaki yetimlere, şehit ve gazi yakını çocuklarımıza özel ilgi gösterin, ihtiyaçlarını karşılamada yardımcı olalım. Okullarımızda rehber öğretmenlerimiz bu süreçte öğrencilerimizin moral ve motivasyon noktasında en büyük destekçileri konumundadır. Rehber öğretmenlerimizin yaptıkları çalışmalar için ayrıca teşekkür ederim. Vefa Sosyal Destek Gruplarına desteklerimizi esirgemeyelim, yaşlılarımıza hizmet bizlerin borcudur. Bu süreçte canı gönülden hizmet eden tüm eğitim çalışanlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

        İL MEM SARI ' nın açıklamalarından sonra okul müdürlerine söz hakkı verilerek, karşılıklı fikir alış verişi ve genel değerlendirmelerde bulunuldu. SARI, toplantıya katılan tüm okul müdürlerine teşekkür ederek toplantı sona erdi.

07-05-202007-05-202007-05-202007-05-202007-05-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.