ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MEM SARI, Başkanlığında İlimiz Eğitim Kurumu Müdürleri İle Toplantı gerçekleştirildi

   
İL MEM SARI, Başkanlığında İlimiz Eğitim Kurumu Müdürleri İle Toplantı gerçekleştirildi

İl MEM SARI başkanlığında İlimiz tüm okul/kurum Müdürlerinin katılımları ile Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyon Önleme Kontrol Kılavuzunun tanıtımı ile yapılacak uygulamaların görüşüldüğü,2 grup halinde e-konferans gerçekleştirildi.

İL MEM SARI  : Yapılan toplantıda gündeme dair konular üzerinde değerlendirmelerde bulunulurken "Eğitim öğretim faaliyetlerine başlamadan önceki süreçte resmi ve özel okul/ kurumlarda, dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında, yüz yüze eğitim faaliyetlerinin "güvenilir, salgından etkilenmemiş ve hijyenik ortam" standartlarına uygun olarak yürütülmesi amacıyla sürdürülebilir bir sistem yönetimi planlanmaktadır. "Pandemi sürecinden dolayı bakanlığın talimatları doğrultusunda gerekli tüm tedbirlerin alınarak, tüm hijyen koşullarını sağlayarak gerçekleştirileceğini belirtti. Her okulda alınacak tedbirler büyük önem arz etmektedir Tüm sağlık tedbirleri alınarak gerekli hassasiyet ile çalışmalar devam etmektedir." dedi.

 SARI " dilek ve temennilerin ardından teşekkür ederek toplantıyı sonlandırıldı.

 

10-08-202010-08-202010-08-202010-08-2020

 


 

 

 

 

 

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.