ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MEM SARI Başkanlığında Bakım ve Onarımı Yapılan Okulların Müdürleri İle E-Konferans Toplantısı Gerçekleştirildi

İL MEM SARI Başkanlığında Bakım ve Onarımı Yapılan Okulların Müdürleri İle E-Konferans Toplantısı Gerçekleştirildi

İL MEM SARI başkanlığında, İnşaat ve Emlak Şube Müdürü Müslim KILIÇ ile bakım ve onarımı yapılan okul müdürlerinin katılımıyla e-konferans sistemi ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda İL MEM SARI, ilimiz merkez ve ilçeler dahil olmak üzere 60 okulumuzda bakım ve onarım işlemlerinin gerçekleştirildiğini, okulların bakım ve onarım işlemlerinin yaz dönemi boyunca devam edip okullar açılmadan hazır hale getirileceğini belirtti.

Okullarda bakım ve onarım yapıldığı zamanlarda okul müdürünün işin başında durup, iş takibinin yapılmasının önemini belirtirken; devletimizin okullara yaptığı her bir kuruş yatırımda tüyü bitmemiş yetimin hakkı olduğu hassasiyeti ile hareket edip iş ve işlemleri gerçekleştirmelerini istedi.

Okul bakım ve onarım işlemleri sonrasında yapılması gerekenler, Alaca ve Osmancık ilçelerimizdeki okulların doğalgaz dönüşüm işlemlerinin konuşulduğu toplantı İL MEM SARI, Şube Müdürü Müslim KILIÇ ve okul müdürlerinin karşılıklı değerlendirmeleri ile devam etti.

Öğrencilerimizin okullarda rahat, güvenilir ve huzurlu bir şekilde eğitim öğretim görmelerini sağlamak için gayret ettiklerini, öncelikli amacımızın öğrencinin mutluluğu olduğunu belirten SARI, pandemi döneminde yoğun çalışma sergileyen inşaat bölümüne, okul müdürlerimize teşekkür ederek toplantı iyi dilek ve temenniler ile sona erdi.

02-07-202002-07-202002-07-202002-07-202002-07-202002-07-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.