ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Osmancık’ta Yapıldı.

Valimiz Sayın Ahmet KARA başkanlığında Osmancık’ta yapılan İl Koordinasyon Kurulu toplantısına Vali Yardımcıları, İlçe kaymakamları, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK ile diğer daire amirleri ve basın mensupları katıldı.
İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Osmancık’ta Yapıldı.

Kahvaltılı toplantıda il sorunlarının görüşülmesinin ardından Valimiz Sayın Ahmet KARA ve beraberindeki heyet, Koyunbaba Köprüsü, Kandibar Kalesi restorasyon çalışmaları ile İmam Hatip Lisesi inşaatında incelemelerde bulundular.

Osmancık’tan sonra  Laçin ilçesinde Çamlıca METEM’i ziyaret eden heyet, öğretmen ve öğrencilerle görüşerek yapılan çalışmalar hakkında idarecilerden bilgi aldı. Valimiz Sayın Ahmet KARA ve  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, okulun derslik, laboratuvar ve diğer bölümlerini gezdi. Okul bahçesine elektrik üretimi için kurulan güneş panelini inceledi. Okul yönetimine teşekkür ederek başarılarının devamını dilediler.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.