ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Emniyet ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Tarafından “Özel Çocuklara Özel Etkinlik”

İl Emniyet, Mili Eğitim, Hitit Üniversitesi ve Belediye işbirliğinde uygulanan Güvenli Hayat ve Güvenli Gelecek için, Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destekleme Programı, (ÇOGEP) Engelsiz Yaşam Faaliyeti kapsamında Kale Özel Eğitim Uygulama Merkezi bahçesinde özel çocuklara özel etkinlik düzenlendi. Etkinlikte öğrencilere hediye verildi.
İl Emniyet ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Tarafından “Özel Çocuklara Özel Etkinlik”

Toplum Destekli Polislik Şubesinin koordine ettiği programa Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet ÖZKARA, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yahya ÇOBAN, Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Rıza EKMEKYAPAR, Kale Mahallesi Muhtarı Ali ŞAHİN, Özel Eğitime Muhtaç Spastik ve Zihinsel Engelli Çocukları Koruma Derneği Başkanı Dr. Neslihan HÜSÜLÜOĞULLARI, özel çocuklar ve aileleri katıldı.

Fatmanur AKGÜL ve Hayat EKER isimli öğrencilerin şarkılar seslendirmesi ile başlayan etkinlik, balon patlatmaca ve palyaço gösterisi ile devam etti. Balon patlatmaca oyununda öğrenciler oldukça neşeli dakikalar yaşadı.

 Türkiye Özel Sporcular Spor Eğitim ve Rehabilitasyon Derneği (TÖSSED) tarafından Denizli’de düzenlenen atletizm yarışmasında dereceye giren Elif FUÇULAR ve Hüsniye ULUSOY’a ödülleri Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet ÖZKARA ve  Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yahya ÇOBAN tarafından verildi.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.