ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

II. Dönem Başı Okul Güvenliği Toplantısı Valimiz Sayın Mustafa ÇİFTÇİ Başkanlığında Yapıldı

 II. Dönem Başı Okul Güvenliği Toplantısı Valimiz Sayın Mustafa ÇİFTÇİ Başkanlığında Yapıldı

 

Valimiz Sayın Mustafa ÇİFTÇİ başkanlığında Buhara Kültür Merkezinde gerçekleşen " Okul Güvenliği Toplantısı"na Vali Yardımcımız Sayın Tamer ORHAN, Belediye Başkanı Sayın Dr. Halil İbrahim AŞGIN, İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü  Mehmet GÜLSER, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. İlhan UZUNOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup SARI, dairemiz Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri diğer daire amirleri, okul yöneticileri ve okul aile birliği başkanları katıldı.

 

        Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasından sonra konuşan Valimiz Sayın Mustafa ÇİFTÇİ "Eğitim okul içi ve dışıyla bir bütündür. Öğrencilerimiz devlete emanettir. Onların sağlığına, huzuruna, güvenliğine dikkat edelim. Huzurlu okul huzurlu mahalleyi, huzurlu mahalle huzurlu şehri oluştur. gibi devleti temsil etmek milletin gönlünü almakla olur. Bizler milletin hizmetkârıyız." dedi.

 

        İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan KUYUMCU, Müdürlüğümüzün  İl Jandarma Komutanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdürlüğü  işbirliğinde yapılan çalışmalarını anlatan bir sunum gerçekleştirdi.

 

     Toplantının son bölümde ise gelen sorular cevaplandırılarak gerekli açıklamalar yapıldı. Ayrıca alınacak tedbirler konuşuldu.

 

28-01-202028-01-202028-01-202028-01-202028-01-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.